Joomla TemplatesWeb HostingFree Joomla Templates
Pradinis

Naujienos

Gimnazijoje paminėta Sausio 13-oji – Laisvės gynėjų diena

Sausio 13-oji, Justino Marcinkevičiaus žodžiais, yra diena atrištomis akimis. Ji lydi mus iki šiol. Tai ne tik Lietuvos diena, tai solidarumo diena visose buvusiose sovietinėse respublikose ir visame pasaulyje.

sausio 13

Skaityti daugiau...

 

Kalėdinė gerumo akcija

Salantų gimnazijoje baigėsi Kalėdinė gerumo akcija, skirta Mindaugo Ivanausko  ZOOLOGIJOS sodui paremti. Ta proga sodybos šeimininkas atvyko į gimnaziją ir pradinių klasių mokiniams papasakojo įspūdžius iš savo kelionės po Andų kalnus. Mokiniai atidžiai klausėsi Mindaugo pasakojimo, uždavė klausimų. Susitikimo metu surinktas lėšas, kruopas  mokiniai perdavė sodybos šeimininkui, o dar prieš Kalėdas vienas iš 2b klasės mokinių tėvelių Liudvikas Bumblys pats  pašarą gyvūnams nuvežė į sodybą.

Kalėdinė gerumo akcija Kalėdinė gerumo akcija Kalėdinė gerumo akcija

Skaityti daugiau...

 

8b klasė – konkurso „Grąžinti verta“ nugalėtojai

Gruodžio 27 d. Salantų gimnazijos 8b klasės mokiniai, jų chemijos mokytoja B. Snarkevičienė ir klasės vadovė K. Janušauskienė dalyvavo respublikiniame konkurse „Grąžinti verta“. Mokiniai atliko kūrybinę užduotį, sukūrė videofilmą apie rūšiavimo naudą, ir tapo nugalėtojais. Laimėjo eksperimentinę pamoką apie pakuočių poveikį mūsų planetai. Video nuoroda: https://www.facebook.com/grazintiverta/videos/vb.1119271974749710/1962660823744150/?type=2&theater

Skaityti daugiau...

 

1G-4G Kalėdinis renginys

Gruodžio 22 dieną vyko 1G-4G Kalėdinis renginys. Renginio tema ,,Dar pažiūrėsim“. Vakaro svečiai ir dalyviai galėjo pažiūrėti ,,Duokim garo“  kolektyvą, ,,Lietuvos talentus“, ,,Šok su manimi“, Mados šou iš Ledo šalies, net trolius. Nugalėjo 2Ga klasė, II-ą vietą laimėjo 4G, III-ią IGb. Visos klasės buvo apdovanotos šakočiais,  kuriuos dovanojo ,,Kretingos maistas“. Komisija taip pat  apdovanojo vertingais prizais ir  26 individualias kaukes.

Renginį vedė 3G klasė.

Karnavalas Karnavalas Karnavalas

Skaityti daugiau...

 

Kalėdinis renginys ,,Per laiką su muzika"

Salantų gimnazijoje gruodžio 22 dieną vyko 5-8 klasių Kalėdinis renginys „Per laiką su muzika“. Renginį vedė aštuntos klasės snieguolė Gintarė ir ragana Judita. Dalyviai turėjo savo pasirodymais, apranga, šokiais atspindėti tam tikrus dešimtmečius. Visos klasės nustebino savo išradingumu, originalumu bei gera nuotaika. Pasirodymus vertino komisija, kurią sudarė mokytojų, mokinių tėvų ir buvusių mokinių komanda.

 

Krnavalas Krnavalas Krnavalas

Skaityti daugiau...

 

Pradinukų kalėdinis renginys „Pasiklydusios dainos“

Gruodžio 22 dieną pradinių klasių mokiniai kartu su tėveliais sugūžėjo į šventę. Šventės organizatoriai ketvirtokai, atvykę iš Havajų šalies, pasikvietė į svečius Snieguolę, eglutes, Pimpačkiuką ir net Kalėdų senelį. Jie kartu su vaikais dainavo, žaidė, šoko ir linksminosi. Gerasis Kalėdų senelis nepaliko vaikų be dovanų. Vėliau kiekviena klasė surado savo pasiklydusią dainą.Visi laimingi sugrįžo į savo klases, nešdamiesi Kalėdinį džiugesį.

„Pasiklydusios dainos“ „Pasiklydusios dainos“ „Pasiklydusios dainos“
„Pasiklydusios dainos“ „Pasiklydusios dainos“ „Pasiklydusios dainos“

Skaityti daugiau...

 

Betliejaus taikos ugnis jau Salantuose

Gruodžio 20d. parkeliavusi Betliejaus taikos ugnis jau dega Salantų gimnazijoje.   Skautai ją nuvežė į Kretingos rajono savivaldybę, Nasrėnų senelių namus, lopšelį - darželį „Rasa“, regioninio parko direkciją, Salantų seniūniją, Dienos neįgaliųjų centrą, ligoninę. Gruodžio 24 d. ugnis bus nešama į šv. Mišias ir dalinama visiems  parapijos žmonėms.

Betliejaus taikos ugnis jau Salantuose Betliejaus taikos ugnis jau Salantuose

Skaityti daugiau...

 

Konferencija ,,Antanas Salys – mūsų kraštietis“

Gruodžio 15 dieną Salantų gimnazija bendradarbiaudama su Imbarės seniūnija surengė respublikinę konferenciją ,,Antanas Salys – mūsų kraštietis“. Svarbiausias konferencijos tikslas paminėti kalbininko profesoriaus Antano Salio 115-ąsias gimimo ir 45-ąsias mirties metines, plačiau susipažinti su šio žymaus žmogaus gyvenimu, veikla. Konferencijos dalyvius, svečius sveikino l.e. Salantų gimnazijos direktoriaus pareigas Lina Vaitkuvienė, Imbarės seniūnas Antanas Turauskis. Be abejo, tokios konferencijos skatina mokinių domėjimąsi savo krašto žmonėmis, plečia jų kultūrinį akiratį, ugdo pilietiškumą.

Konferencija Konferencija Konferencija
Konferencija Konferencija Konferencija

Skaityti daugiau...

 

Metų sportininkai 2017

Išrinkti metų sportininkai 2017. Jais tapo mokiniai, laimėję Kretingos rajono varžybose  I, II, III vietas: Greta Venclauskaitė 8b, Viktorija Kliauzaitė 2Ga, Milda Venckutė 2Ga, Nojus Vaškys 6b. 

Skaityti daugiau...

 

Salantų gimnazistai atskleidė sėkmingo mokymosi paslaptis

Mokėjimas mokytis – tiesiausias kelias į džiuginančius rezultatus. Tai suvokdami, mes,  Salantų mokiniai, jau ne kartą rengėme apskrito stalo diskusijas, siekdami išsiaiškinti labiausiai mokytis padedančias mokymosi strategijas ir būdus. O lapkričio 28 dieną Salantų gimnazijos 2 - 4 G klasių mokiniai susirinkome į konferenciją „Mokymosi mokytis sėkmės istorijos Salantų gimnazijoje“. Jos tikslas – pasidalinti individualia mokymosi mokytis patirtimi.

sėkmingo mokymosi paslaptis sėkmingo mokymosi paslaptis sėkmingo mokymosi paslaptis

Skaityti daugiau...

 

Laimėti prizai zoniniame rašinio konkurse anglų kalba

Trys mūsų gimnazijos mokiniai – Kotryna Meškytė, 3G, Marijus Žilinskis, 3G, ir Dovydas Žilinskis, 2Gb, dalyvavo Vakarų Lietuvos gimnazijų mokinių rašinio konkurse „Ateities iššūkiai, didelės galimybės: jauni žmonės viską gali išbandyti“ (Future Challenges, Big Possibilities: Youth Can Take Action). Geriausius atrinko lietuvių ir užsienio vertintojų komisija, vadovaujama Klaipėdos LCC tarptautinio universiteto dėstytoja Robin Gingerich.

Laimėti prizai zoniniame rašinio konkurse anglų kalba Laimėti prizai zoniniame rašinio konkurse anglų kalba Laimėti prizai zoniniame rašinio konkurse anglų kalba
Laimėti prizai zoniniame rašinio konkurse anglų kalba

Skaityti daugiau...

 
Daugiau įrašų...